Brány

 Díky 25 letům zkušeností Vám nabízíme vysokou kvalitu jak v oblasti výroby, tak i montáže.

Výstavbu plotů a oplocení na klíč (návrh, rozpočet, výroba, ralizace stavby včetně výkopů, betonových základů) 

Výrobu posuvné či křídlové brány, branky, plotových výplní i s kompletní montáží (výkop a betonáž nových ocelových sloupků)

Realizace i některé stavební části, případně i rekonstukce starého oplocení, včetně bouracích prací, odstranění a odvoz starého oplocení) 

V rámci výstavby oplocení připravujeme i elektroinstalaci pro dodávku brány

Image 

Máte zájem o plot nebo bránu?   

Rádi vám poradíme se správným výběrem brány, popřípadě přijedeme na místo realizace a následně připravíme nezávaznou kalkulaci.                                   

Zavolejte nám na + 420 724 107 169 nebo vyplňte náš POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ.


SAMONOSNÉ BRÁNY

Jsou konstruovány tak, že celý rám brány se pohybuje pomocí dvou vozíků pevně ukotvených k betonovému základu mimo průjezd v “C” profilu umístěném na spodní hraně brány. Celá brána se pohybuje cca 8cm nad úrovní terénu. Rám nesené brány však oproti pojezdové bráně musí být o cca 1/3 delší než je průjezdná šířka. Výhodou nesených bran je, že nepotřebují spodní kolejnici a tím odpadá její údržba. (led, sníh).

Image


KŘÍDLOVÉ BRÁNY

Se navrhují a instalují tam, kde není možné většinou z důvodu nedostatku prostoru instalovat bránu samonosnou či posuvnou. Jednotlivá křídla – rámy brány, ale i vchodové branky se osazují stavitelnými panty s pozdější možností dorovnání rámu v případě pohybu sloupků.Image


POJEZDOVÉ BRÁNY PO KOLEJNICI

Pojezdové brány jsou na spodní hraně opatřeny dvojicí pojezdových kol (rolen), která jezdí po kolejnici na úrovni terénu. Kolejnici je třeba přikotvit na betonový základ, který brání pohybu kolejnice při práci podloží během roku. Kolejnici je třeba udržovat čištěním, hlavně v zimním období.

Image